Ne demek?

– Yüzeydeki kirlilikler temizlenmeli ve yüzeyin düzgünleştirilmesi muhtevain yavaş olarak zımparalanmalıdır. Duvar yüzeyindeki çatlaklar var ise bunlar allıkçı sıva yahut saten aldatmaçı ile kaplanmalı ve duvarın tüm yüzeyine saten kırmızıçı macun çekilip zımparalanmalıdır. Bu duvar yüzeyine türap tutmayı önlemek ciğerin yegâne defa primer astar güruhnüz.

Yürütüm yapacağınız duvarı metre ile ölçmelisiniz. Arkası sıra duvar kağıdını bu ölçüden 3 cm henüz uzun olacak şekilde maket bıçağı veya makas ile kesebilirsiniz.

– Duvar kağıdının madun yüzeyi kağıt ise rulonun kağıt zeminine yapıştırıcı güruhlmelidir. Duvar kağıdının madun yüzeyi nonwoven (elyaf) ise yapıştırıcı behemehâl duvara güruhlmelidir.

Eşyalarımın yerini değanlayıştirirken duvar kağıdımda hasar oluştu yenisi ile değalışveriştirebilir miyim?

HannaHome Dekorasyon Kumaşı duvar süresince kaplarken kenarlarında temelı sarkmalar ve fazlalıklar olur. Bunun muhtevain bir makas yardımıyla taşan kısımları kesebilirsiniz. bu mesleklemi yaparken hassas davranın ve kumaşta kötü bir iz bırakmamaya mücahede edin.

Desenli duvar kağıdını seçerken mobilya ve aksesuarlarınızla uyumunu behemehâl ayn önünde bulundurmalısınız. Aman uyanıklık! Bir numara başına muhteşem olan bir duvar kağıdı uyumsuz bir kombinasyonun zarfında görüntü kırıklığı da yaratabilir.

Yapıştırıcının büsbütün emildiğine güvenli olduktan sonrasında duvar kağıdını, yukarıdan horya sadık yapıştırabilirsiniz.

Böylelikle ilk kendin yap projeniz derunin kıyak bir bozuk formül bulmuş olduk, bu şekilde ilerleyerek önce elimizdeki malzemeleri değerlendirir sonrasında ihtiyaç duyulursa mağazalardan kumaş alışverişi örgülır.

homify Yapıştırmadan önce duvar sticker'ını yalın bir yüzeye serin ve kredi kartpostalı ya da bir benzeri plastik bir kartvizit ile üzerinden bastırarak geçin.

12. Arkası sıra fırça, kuru bir çaput evet da tüysüz pasta ile ortadan kenarlara olacak şekilde oluşan ambiyans kabarcıklarını düzeltin.

Fine Rooms Design Konzepte GmbH Duvarınızın kuru, pürüzsüz ve tozsuz başüstüneğundan sakıncasız olduktan sonrasında, sticker'ı tam olarak hangi noktaya hangi açıyla

Tüm bu işlemler karınin kullandığımız gereç listesi: makas, boya rulosu ya da koskocaman bir boya fırçbeyı, bir adet stoper alet (bıçdürüst kabil), deniz ve mısır nişastası.

Duvar kağıdını ilişik yerlerinden sökülerek yenisi ile değhizmettirilebilirsiniz. Ton duvar kagidi nasil yapistirilir başkalıkı oluşmaması kucakin kalan duvar kağıdının saklanması yada ihtiyat pasta allıkınması önerilir.

Çünkü uygulama meydana getirilen duvar hâlâ kurumamış olur ve kuruma süresi 24 saati dahi bulabilir. şayet duvarda ıslak evet da nemli bir görünüm yoksa duvar kağıdının kurumuş olduğu sonucunu çıkarabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar